O mně

Jmenuji se Milan Obořil,

narodil jsem se v roce 1990 a sportu jsem se věnoval od dětství. Hrál jsem 10 let fotbal, okusil jsem si  hrát v prvoligovém Slovácku, dále bojové sporty a od roku 2010 se věnuji  zdravému životnímu stylu, fitness a kulturistice.

I v tak krátké době mám za sebou  mnoho úspěchů, jak v kulturistice, tak v práci s klienty.

V kulturistice se mi podařilo již po prvním roku cvičení stanout na 2. místě  na Mistrovství České Republiky a ještě tentýž rok reprezentovat Českou Republiku na Mistrovství Světa.  Po pouhých dvou letech cvičení jsem opět reprezentoval Českou Republiku a vyhrál juniorské Mistrovství Světa v Klasické kulturistice v nejprestižnější  federaci IFBB. Další rok jsem se účastnil i velice prestižní soutěže Arnold Classic Europe. V roce 2014 jsem přestoupil do mužské kategorie, kde jsem od prvních juniorských závodů přibral téměř 30kg čisté svalové hmoty! Mezi muži jsem měl výbornou premiéru, podařilo se mi získat titul vícemistra  mezinárodního mistrovství Rakouska v kategorii do 95kg, a také vyhrát mezinárodní mistrovství Maďarska. V roce 2015 se mi podařilo nabrat dalších pár Kg svalů a byl jsem na velice prestižní mezinárodní soutěže na Slovensku Mozolani Classic 5 kde v nejtěžší otevřené kategorii jsem byl 2. a postoupil do superfinále, kde jsem se rovnal se čtyřmi nejlepšími z každé kategorie, tam jsem skončil na 4. místě. Týden na to jsem vyhral na mezinárodním mistrovství Rakouska kategorii můžu do 95kg a stal se i Absloutním vítězem všech kategorií. Vrchol sezóny jsem měl na nejprestižnější soutěži světa a to na Světové Olympii ve Španělsku, kde jsem v nejnabitější kategorii získal 6. místo!

Věnuji se i přípravám kulturistů na závody, již jsem připravil na Mistrovství Republiky 3 závodníky. Jejich umístění po půl roku spolupráce:
Veterání nad 50 let 4. místo, Junioři Klasická kulturistika 4. místo,  Junioři Klasická Kulturistika 3. místo, junioři do 70kg 1. místo na Mistrovství Moravy i Republiky, starší dorost nad 77kg 2. místo na Mistrovství Moravy a 3. místo na Mistrovství Republiky.